Dnevnik - Šport http://hopla.dnevnik.si Something V Celju so se pomerili hitrostni drsalci in drsalke http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/1129/V+Celju+so+se+pomerili+hitrostni+drsalci+in+drsalke Mon, 31 Mar 2014 12:25:00 +0200 Ivo Kostelić vstopa v zakonski stan http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/1119/Ivo+Kosteli%C4%87+vstopa+v+zakonski+stan Tue, 25 Mar 2014 10:17:00 +0100 Slovenija je dobila prvo profesionalno žensko kolesarsko ekipo v zgodovini http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/1110/Slovenija+je+dobila+prvo+profesionalno+%C5%BEensko+kolesarsko+ekipo+v+zgodovini+ Wed, 19 Mar 2014 10:21:00 +0100 Zanimanje za ameriški nogomet je pri nas veliko http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/1099/Zanimanje+za+ameri%C5%A1ki+nogomet+je+pri+nas+veliko Thu, 13 Mar 2014 11:34:00 +0100 Uspešni hitrostni drsalci celjskega drsalnega kluba http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/1075/Uspe%C5%A1ni+hitrostni+drsalci+celjskega+drsalnega+kluba Tue, 04 Mar 2014 13:00:00 +0100 Tina, s teboj bomo v Sočiju! http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/1019/Tina+s+teboj+bomo+v+So%C4%8Diju Mon, 03 Feb 2014 10:52:00 +0100 Košarkarski navdušenci vabljeni na dan ženske košarke v Ljubljani http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/997/Ko%C5%A1arkarski+navdu%C5%A1enci+vabljeni+na+dan+%C5%BEenske+ko%C5%A1arke+v+Ljubljani Fri, 17 Jan 2014 12:51:00 +0100 Boksarka Mateja Rajterič osvojila bronasto medaljo http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/987/Boksarka+Mateja+Rajteri%C4%8D+osvojila+bronasto+medaljo Mon, 13 Jan 2014 11:51:00 +0100 Z najboljšimi domačimi igralci in ameriškima okrepitvama po naslov prvaka http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/984/Z+najbolj%C5%A1imi+doma%C4%8Dimi+igralci+in+ameri%C5%A1kima+okrepitvama+po+naslov+prvaka Fri, 10 Jan 2014 10:29:00 +0100 Kako je Marko Račič v Londonu dvakrat doživel srebrno olimpijsko kolajno v metu kladiva http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/962/Kako+je+Marko+Ra%C4%8Di%C4%8D+v+Londonu+dvakrat+do%C5%BEivel+srebrno+olimpijsko+kolajno+v+metu+kladiva+ Wed, 18 Dec 2013 12:55:00 +0100 Nagrada v spomin na rokometaša Iztoka Puca http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/860/Nagrada+v+spomin+na+rokometa%C5%A1a+Iztoka+Puca Thu, 24 Oct 2013 10:44:00 +0200 Zavoljo slabega vetra najtežja, sicer pa skupaj že 28 zaporednih zmag http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/838/Zavoljo+slabega+vetra+najte%C5%BEja+sicer+pa+skupaj+%C5%BEe+28+zaporednih+zmag Mon, 14 Oct 2013 10:02:00 +0200 Že septembra bo vse odločeno http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/799/%C5%BDe+septembra+bo+vse+odlo%C4%8Deno Fri, 23 Aug 2013 00:00:00 +0200 Maribor pred težko oviro iz mesta piva http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/792/Maribor+pred+te%C5%BEko+oviro+iz+mesta+piva Fri, 16 Aug 2013 00:00:00 +0200 Že ena medalja bi bila velik uspeh http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/786/%C5%BDe+ena+medalja+bi+bila+velik+uspeh Fri, 09 Aug 2013 00:00:00 +0200 Televizijsko ignoriranje slovenskega nogometa http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/780/Televizijsko+ignoriranje+slovenskega+nogometa Fri, 02 Aug 2013 00:00:00 +0200 Mladinska prvenstva v seriji http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/774/Mladinska+prvenstva+++v+seriji Fri, 26 Jul 2013 00:00:00 +0200 Odpovedi in obledeli optimizem http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/768/Odpovedi+in+obledeli+optimizem Fri, 19 Jul 2013 00:00:00 +0200 Prihajajo kvalifikacije – vrača se Zahović http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/761/Prihajajo+kvalifikacije+%E2%80%93+vra%C4%8Da+se+Zahovi%C4%87 Fri, 12 Jul 2013 00:00:00 +0200 Naši v evropski ligi http://hopla.dnevnik.si/sl/%C5%A0port/754/Na%C5%A1i++v+evropski+ligi Fri, 05 Jul 2013 00:00:00 +0200